Finalna wersja Windows 10 już latem tego roku!

win10 latemMicrosoft potwierdził, że system operacyjny Windows 10 wejdzie na rynek latem tego roku. Platforma dostępna będzie w 111 językach i trafi do 190 krajów. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

 Nieoficjalne doniesienia podają, że Windows 10 pojawi się już w czerwcu tego roku, ale szef ekipy Windows, Terry Myerson, nie podaje dokładnych danych. Wyjaśnia jedynie, że informacja taka pojawiła się trakcie organizowanego w Chinach, Windows Hardware Engineering Community.

 Microsoft nie podał jeszcze listy krajów, w jakich dostępny będzie Windows, ale biorąc pod uwagę, że jest ich 190, możemy przypuszczać, że platforma operacyjna pojawi się na wszystkich, największych rynkach świata. Przez rok od debiutu systemu, będzie on dostępny za darmo, jako aktualizacja dla Windows 7, Windows 8.1 i Windows Phone 8.1. Aktualizacja bezpłatnie pobrać będą mogli jedynie indywidualni klienci, firmy będą zmuszone zapłacić za licencję do aktualizacji.

 Na chwilę obecną Microsoft prowadzi teksty rozwojowych wersji Windowsa 10 dla komputerów osobistych, a także dla smartfonów, przede wszystkim tych, z serii Lumia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *