Lenovo i Razer łączą siły, nowe sprzęty dla graczy już od grudnia

Razer - logo

Przedwczoraj Lenovo, lider sprzedaży komputerów PC typu desktop i notebooków oraz Razer, również lider w dziedzinie akcesoriów komputerowych dedykowanych graczom, postanowili połączyć siły. Pierwszy z nich, zaprezentował nowe komputery z serii Y Razer Edition przeznaczone dla graczy. Firmy mają nadzieję, że będą w stanie zapewnić „bardziej wciągające” wrażenia z grania dzięki doświadczeniom inżynieryjnym Lenovo oraz wciągającym technologiom od Razera.

Lenovo Y Razer Edition

Victor Rios, wiceprezes i główny manager odpowiedzialny w Lenovo za rozwiązania stacjonarne, gamingowe i przemysłowe, postanowił powiedzieć parę słów na ten temat:

Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z firmą Razer i dzięki temu będziemy mogli pokazać naszym klientom najlepsze rzeczy, jakie możemy oboje w chwili obecnej zaoferować. My kładziemy na stół nasze doświadczenia inżynierskie w kwestii wydajności oraz designu, Razer do tego dodaje finezję i własne doświadczenia w zaspokajaniu społeczności graczy przez ostatnią dekadę. Wierzymy, że współpraca będzie pierwszym mocnym krokiem do opracowywania dla naszych klientów najlepszych rozwiązań gamingowych oraz zapewniania zupełnie nowych wrażeń z grania.

Min-Liang Tan natomiast, który jest współzałożycielem oraz prezesem firmy Razer, stwierdził, że partnerstwo z Lenovo otwiera szanse na wyższy poziom gamingu dzięki światowej klasy produktom na różne bezprecedensowe sposoby.

Lenovo Y Razer Edition

Co prawda powyższe zdjęcia to są obecnie prototypy komputera stacjonarnego, lecz na dniach obie firmy mają zaprezentować więcej informacji na ten temat podczas konferencji DreamHack Winter 2015. Swoje zainteresowanie powyższym sprzętem w tej sprawie można wyrazić poprzez zapisanie się na tej stronie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Lenovo i Razer łączą siły, nowe sprzęty dla graczy już od grudnia, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *