Mamy nowe screenshoty z Windows 10 Mobile

windows 10 mobilePremiera Windows 10 dla smartfonów i małych tabletów dopiero przed nami, ale mimo iż prace nad wersją mobilną nie zostały jeszcze ukończone, do sieci wypłynęły już pierwsze screeny. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, jak będzie wyglądał Windows 10 Mobile.

Zrzuty ekranu zostały wykonane na testowej wersji systemu, jaka była oceniana wewnętrznie przez Microsoft. Mimo kilku zasadniczych zmian zrzuty nie przedstawiają czegoś, co bardzo różniłoby się od wyglądu nowego systemu, jaki do tej pory prezentował nam Microsoft. Z pewnością najważniejszą z dokonanych zmian jest możliwość skalowania tekstu i interfejsu. Dzięki temu z urządzenia z Windows 10 będzie można wygodnie korzystać bez względu na to, jaką będzie ono miało rozdzielczość i przekątną ekranu.

Wielkość wyświetlanego tekstu będzie można zmienić w menu Opcje, a dodatkowo użytkownicy dostaną możliwość zmiany liczby kafelków, które wyświetlane są na ekranie startowym. Nowe możliwości pokazują się nam też po uruchomieniu tryby deweloperskiego.

Według nieoficjalnych doniesień nowy Windows 10 Mobile jest też bardziej stabilny i szybszy niż jego poprzednie wydania. Niestety ekran blokady i Centrum Powiadomień nadal pozostawiają wiele do życzenia i nie jest wiadome, kiedy nowy bulid trafi do użytkowników.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Mamy nowe screenshoty z Windows 10 Mobile, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *