Nowa aktualizacja Windows 10 dla Insiderów

windows10-laptopMicrosoft w ostatnich godzinach udostępnił Insiderom aktualizację z gałęzi Redstone 2. Posiada ona nowe funkcje oraz usprawnienie obecnych już opcji.

Pierwszą nową opcją, która dotyczy przeglądarki Edge jest opcja SNOOZE, która pozwala ustawić przypomnienie z użyciem Cortany dla konkretnej strony internetowej. Opcję tę można w szybki sposób ustawić z Centrum Akcji.

Dla przeglądarki Edge pojawiły się nowe rozszerzenia – TamperMonkey i Microsoft Personal Shopping Assistant. Powstała także możliwość eksportu zakładek do pliku HTML.

Drugim usprawnieniem jest modyfikacja logowania PINem, wcześniej – przed aktualizacją, aby wpisać PIN musiał być włączony klawisz Num Lock, teraz, dzięki aktualizacji, nie będzie istotne czy jest on włączony, tak czy siak hasło będzie wpisane poprawnie.

Wprowadzono nowy widok ustaiweń Wi-Fi w systemie moblinym. Dzięki aktualizacji widok okienka Wi-Fi w telefonie przypomina w większym stopniu okienko z komputera.

Ostatnią z najbardziej istotnych aktualizacji jest sposobu zarządzania aplikacjami Microsoftu. W przypadku usunięcia aplikacji zintegrowanych z Windowsem nie zostaną one przywrócone przy instalacji kolejnej aktualizacji dla Insiderów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Nowa aktualizacja Windows 10 dla Insiderów, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *