Nowa aktualizacja Windows 10 Mobile

windows 10 mobileMinał miesiąc od ostatniej aktualizacji Windows 10 Mobile, lecz mimo tego testerzy nie zostaną zaskoczeni niczym niezwykłym. Mało tego, wielu użytkowników donosi, że napotyka na coraz więcej błędów w systemie. Czego może sięwięc spodziewać przechodząc na Windows 10 Mobile w wersji 10512?

Głównym założeniem tej aktualizji było zwiększenie stabilności działania oraz spora ilość mniejszych poprawek. Ulepszono między innymi algorytm podpowiadania wyrazów podczas pisania, rozwiązano problem związany z aparatem, aplikacjami zainstalowanymi na karcie pamięci, brakiem powiadomień przy nowym SMS i MMS oraz niedziałającym dotykiem po zakończeniu rozmowy.

A teraz o błędach. I tutaj niestety lista jest całkiem pokaźna, wraz z aktualizacją stracimy możliwość udostępniania Internetu, korzystania z dwustopniowego uwierzytelniania dla konta Microsoft, a aplikacja Filmy i telewizja przestanie odtwarzać pliki wideo. Ponadto może się zdarzyć, że urządzenia z dużą ilością przypiętych kafelków mogą się zawiesić i jedynym ratunkiem będzie powrót do systemu w wersji 8.1.

Najnowsza wersja Windows 10 Mobile jest już możliwa do pobrania dla członków programu Insider, którzy zdecydowali się skorzystać z opcji Fast ring czyli szybszych, lecz możliwe, że mniej stabilnych aktualizacji.

Zobacz także: Aplikacje z Androida na Windows 10 Mobile

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.6/5 (5 votes cast)
Nowa aktualizacja Windows 10 Mobile, 3.6 out of 5 based on 5 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *