Pierwszy smartfon z Windows 10 już latem tego roku?

Lumia-535_Back_Orange

Dyrektor marketingu urządzeń mobilnych w Microsofcie, Ifi Majida zapowiada, że już latem czeka nas premiera topowego telefonu z oprogramowaniem Windows 10 – całkiem nowej odsłony Lumii.

 Nie znamy jeszcze dokładnej daty pojawienia się smartfona, jednak wiadomo już, że zbiegnie się to w czasie z aktualizacją oprogramowania dla urządzeń z Windows Phone. Windows 10 nie będzie obsługiwany przez wszystkie Lumie, gdyż część telefonów nie będzie wpierała systemu. Nie wiadomo, które urządzenia przejdą na Windows 10, jednakże Chris Weber twierdzi, że Microsoft stara się, aby dziesiątka działała na jak największej ilości telefonów Lumia, które do tej pory obsługiwane były przez wersje systemu Windows 8 i 8.1.

 Najnowsza Lumia jest jeszcze skrzętnie skrywaną tajemnicą, jednakże obiegowa opinia głosi, że prawdopodobnie będzie telefonem z najwyższej półki, a i jej cena nie będzie należeć do najniższych. Na dokładniejsze informacje musimy poczekać do końca czerwca lub początku września, termin jest tylko dywagacją, koncern nie udziela żadnych informacji nawet na temat przybliżonej daty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Pierwszy smartfon z Windows 10 już latem tego roku?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One thought on “Pierwszy smartfon z Windows 10 już latem tego roku?

  1. Jak to mówią, „shout up and take my money” 😀

    Jestem jak najbardziej na tak.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *