Rewolucja aktualizacyjna dla użytkowników systemu Windows

aktualziacjawindows10Prawdziwa rewolucja dotycząca aktualizacji czeka użytkowników systemu Windows 7 oraz Windows 8.1. Użytkownicy systemu Windows 10 znają doskonale już to rozwiązanie, teraz taka sama forma aktualizacji czeka także użytkowników systemu Windows 7 i 8.1. Aktualizację systemu będą odbywać się przez łatki zbiorcze i rozwojowe.

W przypadku systemów Windows 7 i 8.1 przy zakupie urządzenia z tą wersją systemu, aby był on w pełni zdatny do użycia musieliśmy odczekać wiele godzin, do momentu, aż wszystkie aktualizację się zainstalują. Nierzadko trwało to wiele godzin.

Aktualizację w Windows 10 były czymś przyjemniejszym, nie trwały tak długo. Każda nowa aktualizacja serwisowa posiadała w sobie także poprzednie aktualizację dzięki czemu mogliśmy zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, a aktualizacja systemu przebiegała sprawniej.

Pierwsza taka aktualizacja ma trafić do użytkowników już w październiku tego roku. Oprócz użytkowników Windows 7 i 8.1, trafi ona także do użytkowników Windows Server 2008 R2 SP1, Server 2012 i Server 2012 R2.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *