TeamViewer 11 dla systemu Windows z m.in. 15x szybszym transferem plików jest już do pobrania

TeamViewer - logo

Co prawda na razie jeszcze w fazie beta, ale można już wypróbować najnowszą wersję aplikacji klasycznej (sic!) TeamViewer oznaczonej numerkiem 11 na system Windows. Program ten został zoptymalizowany, aby zużywać mniej transferu i zapewniać lepszy rendering obrazu, więc osoby korzystające z dobrych łączy internetowych mogą spodziewać się lepszej jakości obrazu. Inne funkcje obejmują m.in. 15-krotnie szybszy transfer plików, a także 30% niższe zużycie danych.

Pełna lista funkcji prezentuje się następująco:

 • Ulepszona wydajność
  TeamViewer został przystosowany do pracy z mniejszą przepustowością i umożliwia wydajniejsze renderowanie obrazu, więc możesz spodziewać się lepszej jakości obrazu przy danej przepustowości. Inna korzyść to nawet 15-krotnie szybsze przesyłanie plików przy nawet 30% niższym zużyciu danych.
 • Przeprojektowany pasek narzędzi
  Nie tylko program TeamViewer działa szybciej – Ty także. Interfejs sesji zdalnego sterowania został przeprojektowany zgodnie z sugestiami użytkowników i najnowszymi badaniami dotyczącymi układu interfejsu użytkownika. Intuicyjnie odnajdziesz potrzebne opcje wtedy, gdy będziesz ich potrzebować.
 • Nienadzorowany dostęp do urządzeń z systemem Android
  Oprogramowanie TeamViewer umożliwia zdalne sterowanie największą liczbą systemów Android. Teraz możesz zdalnie sterować nawet nienadzorowanymi urządzeniami z systemem Android, z dowolnego miejsca i w każdej chwili. System Android służy nie tylko do obsługi smartfonów i tabletów. Obecnie jest instalowany na wielu urządzeniach, na przykład w punktach sprzedaży (POS), bankomatach, na wyświetlaczach, a nawet na automatach do sprzedaży.
 • Przycisk SOS na pulpicie klienta
  Ułatw klientom korzystanie z pomocy technicznej. Utwórz spersonalizowany moduł TeamViewer QuickSupport, który umieści ikonę z nazwą Twojej firmy lub wezwanie do działania na pulpicie klienta. Jednym kliknięciem klienci mogą zgłaszać żądanie pomocy technicznej przez moduł QuickSupport, który automatycznie się aktualizuje przejmując Twoje najnowsze personalizacje.
 • Gromadzenie opinii klientów
  Popraw jakość obsługi dzięki opiniom klientów wyrażanym w ankiecie dotyczącej poziomu zadowolenia, pojawiającej się po zakończeniu sesji pomocy technicznej. Oceny i komentarze umieszczane przez klientów pomogą poprawić jakość usług pomocy technicznej.
 • System Linux bez interfejsu GUI? Żaden problem
  Łącz się bezpośrednio z konsolą tekstową systemu Linux, nawet jeśli nie ma graficznego interfejsu użytkownika (GUI). Z łatwością zarządzaj serwerami Linux headless, nie przejmując się ustawianiem przekierowania portu, konfiguracją SSH ani instalacją karty graficznej. Z programem TeamViewer to po prostu działa.
 • Zdalna instalacja modułu TeamViewer Host
  Oto prosty sposób na uzyskanie stałych zleceń od nowego klienta. Podczas spontanicznej sesji pomocy technicznej możesz uzyskać nienadzorowany dostęp, instalując zdalnie moduł TeamViewer Host. Możesz nawet zainstalować własny, spersonalizowany moduł Host z firmowym logo.
 • Pełna kontrola kanałów
  Zachowaj podgląd nad swoimi kanałami oraz udostępniaj je wtedy i tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Tworząc oddzielne grupy kanałów w ramach licencji i przypisując do nich użytkowników, masz pewność, że poszczególne zespoły zawsze mają dostęp do potrzebnych kanałów.
 • Skuteczne i elastyczne współdzielenie grup
  Korzystaj z kompletnej kontroli wszystkich grup z listy Komputerów i kontaktów. Jeśli masz pełny dostęp, możesz współdzielić dalej udostępnione Tobie grupy i zmieniać uprawnienia. Możesz przenosić współdzielone kontakty do swojej listy i szybko sprawdzić, kto jest właścicielem współdzielonej grupy. Zarządzanie kontaktami i urządzeniami stało się tak łatwe, jak nigdy dotąd.
 • Oszczędność czasu dzięki wielokrotnemu wyborowi
  Pracuj wydajniej, wybierając jednocześnie kilka kontaktów lub urządzeń z listy Komputerów i kontaktów. Na przykład możesz jednocześnie przypisać do grupy kilka urządzeń lub wybrać i zaprosić kilku uczestników jednocześnie do rozmowy wideo.
 • Uruchamianie TeamViewera w przeglądarce
  Udzielaj zdalnej pomocy technicznej lub korzystaj ze zdalnego dostępu przez TeamViewera w przeglądarce. To wygodna alternatywna, jeśli nie masz uprawnień administratora potrzebnych do zainstalowania programu TeamViewer, ale musisz połączyć się z urządzeniem zdalnym, aby udzielić pomocy technicznej lub współpracować z kimś nad projektem.
 • Czat TeamViewer w środowisku sieciowym użytkownika
  Dodaj kompletne funkcje czatu przez przeglądarkę do wewnętrznych narzędzi sieciowych, takich jak CRM czy systemy helpdesk, korzystając z elementu widget czatu TeamViewer. To rozwiązanie zapewnia większą elastyczność i wygodę, osadzając czat TeamViewer bezpośrednio w środowisku roboczym użytkownika.
 • Czat z dowolnego miejsca
  Już nigdy nie ominie Cię ważna rozmowa. Zaloguj się na konto TeamViewer z dowolnego miejsca przez przeglądarkę i użyj jej jako sieciowej platformy czatu. Możesz nawet korzystać z czatu w drodze na urządzeniu mobilnym. Pokaż, co czujesz za pomocą emotikonów :-). Oczywiście, niezależnie od sposobu i miejsca prowadzenia czatu, rozmowy przez TeamViewer są szyfrowane w trybie end-to-end.
 • Kompatybilność z Chrome OS
  TeamViewer wciąż pozostaje wzorem w zakresie obsługi wielu platform. Do tej listy dodaliśmy kolejny system operacyjny: Chrome OS Google. Teraz możesz uzyskać dostęp do komputera w biurze lub w domu przez Chromebook lub wykorzystać go do zdalnej pomocy technicznej.
 • Stworzony dla Windows 10
  TeamViewer 11 doskonale pasuje do Windows 10 i nie chodzi tu tylko o atrakcyjny wygląd. TeamViewer 11 pozwala korzystać ze świetnych funkcji systemu Windows, na przykład z ulepszonych gestów dotykowych do lokalnej i zdalnej obsługi panelu dotykowego.
 • Udoskonalenia klienta TeamViewer
  Cechą rozpoznawczą najlepszego oprogramowania jest dbałość o szczegóły. W interfejsie klienta TeamViewer 11 jej wyrazem jest niezwykle przejrzysty układ i liczne ulepszenia funkcjonalności, zapewniające najwyższy komfort obsługi.

TeamViewer to cieszący się wśród administratorów program do rozwiązywania kłopotów z innym komputerem na odległość (zarówno przez Internet, jak i sieć lokalną). Do połączenia się z innym komputerem (konieczne jest posiadanie tego samego programu na swoim dysku) bądź urządzeniem mobilnym nie trzeba posiadać żadnego konta, choć można to zrobić, aby ułatwić łączenie się z drugim sprzętem. Licencja jest bezpłatna wyłącznie do użytku niekomercyjnego. W celach zarobkowych należy uiścić stosowną opłatę za licencję.

Program można pobrać po kliknięciu tutaj.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *