Użytkownicy Windows Phone znowu poszkodowani.

Nokia-needs-to-escape-Windows-PhoneOstatnim czasem wielką furorę wśród aplikacji na smartphone niewątpliwie jest gra PokemonGo, niestety jak to często bywa gra została wypuszczona dla systemu android oraz iOS. Twórcy gry, firma Niantic niestety ominęła użytkowników systemu Windows Phone.

Na całe szczęście dla graczy istnieje grupa deweloperów, którzy opracowali klienta dla gry PokemonGo, nazywa się on PoGo-UWP. Niestety posiada kilka ograniczeń, w stosunku do oryginalnej wersji gry. Na początku sierpnia, gdy Niantic był zmuszony zmienić serwery graczy na platformie Windows Phone spotkała przykra sytuacja, mianowicie aktualizacja serwerów dokonała zmian API przez co użytkownicy nie byli w stanie korzystać z gry. API doczekało się poprawek i na pozór było można korzystać z gry jednak na dłuższą metę logowanie się do niej za pomocą klienta PoGo-UWP mogło skutkować zablokowaniem konta.

Aktualnie użytkownicy platformy Windows Phone mogą korzystać ponownie z gry jako nieoficjalny klient PokemonGo. Wszelkie informację odnośnie pobrania gry oraz jej instalacji i polityki wydawczej znajdują się na stronie Github.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
Użytkownicy Windows Phone znowu poszkodowani., 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *