Windows 10 już przebił popularnością Windows 8

windows 10 popularnyMimo, że od premiery Windows 10 minęło dopiero kilka tygodni to Microsoft już może mówić o suckesie najnowszego systemu. Jak pokazują statystyki najnowszą wersję okienek na swoich urządzeniach zainstalowało już ponad 50 milionów użytkowników. Liczba ta nie obejmuje osób, które sobie zarezerwowały aktualizacje i „czekają w kolejce” żeby go dostać.

Pierwsze plotki wskazywały, że w ciągu doby od premiery  Windows 10 był on już na 14 milionach urządzeń, a po tygodniu ilość ta zwiększyła się już do 25 milionów.

Jak widać popularność systemu rośnie, oczywiście to było do przewidzenia, że szał na aktualizację będzie w pierwszych tygodniach po premierze, największy sprawdzian jest więc dopiero przed Microsoftem. Warto przypomnieć, że gigant z Redmon postawił sobie bardzo ambitny cel, a mianowicie liczy, że w przeciągu 3 lat od wypuszczenia Windows 10, zostanie on zainstalowany na miliardzie urządzeń. Jak myślicie, czy taki wynik jest możliwy do osiągnięcia?

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

One thought on “Windows 10 już przebił popularnością Windows 8

  1. beeeee-beee-beee 23 sierpnia 2015 at 00:45 - Reply

    Ludzie w swej masie są tępi jak siekiery do cukru. A co z polityką prywatności? No tak, ale stado się czymś takim nie przejmuje…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *