Wyciekła kompilacja Windows 10 build 10558 ze Skype Video

10558buildOd publikacji Windows 10 Insider Preview build 10547 nie zdążyły minąć nawet trzy tygodnie, a my już doczekaliśmy się kompilacji 10558. W usprawnieniu znajduje się szereg modyfikacji, w tym te, które dotyczą przeglądarki Microsoft Edge.

Wedle informacji, jakie udało się pozyskać WZor’owi, przeglądarka Edge została ulepszona o funkcje podglądu zakładek. W nowej kompilacji znajdujemy też Skype Video, który umożliwia prowadzenie wideorozmów. W systemie dodano też możliwość instalacji aplikacji na zewnętrznych nośnikach, a także zmieniono ikonę edytora rejestru systemowego.

Ikony w Panelu Sterowania zostały poddane kosmetycznym poprawkom i dodano ikonę, która informuje o możliwości bezpiecznego wyjęcia pendriva. Ta ostatnia funkcja z pewnością przyda się osobom, które często korzystają z zewnętrznych nośników.

W tym momencie nie wiemy, czy nowy build trafi do uczestników programu Windows Insider. Jeżeli się tak stanie, to nie ma pewności co do tego, że kompilacja będzie posiadała dokładnie te zmiany, o których informował użytkownik WZor. Jak będzie w rzeczywistości, tego z pewnością dowiemy się dopiero po oficjalnym udostępnieniu 10558.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Wyciekła kompilacja Windows 10 build 10558 ze Skype Video, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *